БПЛА

Убезпечитися від безпілотників

Над таким завданням, нагальним для неспокійного сьогодення, працює з колегами старший викладач кафедри радіотехнічних пристроїв та систем к.т.н. Олександр Станіславович Неуймін. Для успішного виконання робіт він отримав грант Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених.

Бурнашев Віталій Віталійович. Керує рухом та навчає інших

Усе більшої популярності у світі набувають безпілотні літальні апарати (БПЛА). Ширшає сфера їх застосування: від військових заходів до операцій рятувальників, медиків, пожежників, сільського господарства та просто постачання малогабаритних вантажів.

Шеремет Максим: покликання – інженер

Молоді люди – нинішні студенти КПІ – народилися і виросли в незалежній державі. Вони розкуті, допитливі, мобільні й, переважно, талановиті та самобутні. Через соціальні мережі не лише спілкуються з однодумцями, а й мають можливість заявити про себе.

Презентація БПЛА

Науковці ФАКСу у співдружності з підприємством UAVia проводять розробку і виробництво безпілотних літальних апаратів (БПЛА) різних класів, призначених для виконання моніторингу земної поверхні та морських акваторій, спостереження за станом об’єктів та простору, а також виконання завдань спеціальн