Ви є тут

ЗверненняДопомагають волонтери

набір інструментів для ремонту машин у зону АТО

Київські політехніки-волонтери продовжують допомагати нашим бійцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.На засіданні Вченої ради: 07.09.2015 (Рішення Вченої ради НТУУ «КПІ» щодо подій, які відбуваються в НАУ)

2015.09.07 засідання Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

7 вересня 2015 р. під головуванням ректора М.З.Згуровського відбулося перше в новому навчальному році засідання Вченої ради НТУУ "КПІ".Життя підказує (стаття газети “За радянського інженера” від 17 листопада 1961 року)

1950-ті. Участь студентів у сільгоспроботах

Дорогі друзі, студенти cлавного КПІ! Користуюсь нагодою привітати вас і побажати найбільших успіхів у вашому житті і навчанні!

Від навчання в КПІ мене відділяють 3 роки – строк достатній для роздумів і висновків. <...>Звернення Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів та керівників провідних промислових підприємств України

Розуміння реальної ситуації в технічній освіті та науці, підвищення фахових вимог до технічних фахівців на промислових підприємствах в умовах вступу України до СОТ та реформування вищої освіти на положеннях Болонської декларації змусило нас підготувати це спільне звернення.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій