Наукова сесія Вченої ради: 23.05.11. Б.М. Малиновський в НТУУ «КПІ» презентував книгу спогадів

23 травня на засіданні наукової сесії Вченої ради НТУУ «КПІ» член-кореспондент НАН України, академік Міжнародної академії інформатизації, професор Борис Миколайович Малиновський виступив з доповіддю «Становлення вітчизняного комп’ютеробудування».

Вчені ХТФ  – для наноелектроніки

Перша в новому навчальному році наукова сесія Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася 21 вересня 2009 р. На ній з доповіддю на тему «Органічні молекули в наноелектроніці» виступив зав. кафедри органічної хімії та технології органічних речовин (ОХ та ТОР) ХТФ д.х.н., проф.

Наукова сесія Вченої ради: 18.05.2009

На початку наукової сесії Вченої ради НТУУ “КПІ”, що відбулася 18 травня, проректор з наукової роботи чл.-кор. НАН України М.Ю.Ільченко привітав присутніх з Днем науки.

Наукова сесія Вченої ради: 19.05.2008

19 травня на черговій сесії Вченої ради НТУУ “КПІ” було заслухано й обговорено доповідь академіка НАН України В.Г. Бар’яхтара “Зміна клімату й енергетика. Задачі і можливості”.

Зберігати вічно. Борис Миколайович Малиновський про вітчизняне комп’ютеробудування

19 березня відбулася наукова сесія Вченої ради НТУУ «КПІ», на якій виступав з доповіддю член-кореспондент НАН України Борис Миколайович Малиновський, який більше півстоліття працював у галузі комп’ютерної науки та техніки, а останніми роками займається історією вітчизняного комп’ютеробудування.

Підписка на Наукова сесія