Ви є тут

Фотоконкурс «ТАЛАНТИ КПІ» 2013 відкрився


Таланти КПІ, 2013, робота Ірини Шеховцової

28 березня у виставковій залі корпусу № 7 відбулося відкриття ІІ частини мистецького конкурсу «Таланти КПІ». Тут представлено близько 300 робіт (фотографії та роботи з комп’ютерної графіки), виконаних 42 учасниками. Виставку відкрив заступник проректора з науково-педагогічної роботи Ростислав Іванович Пашов.

Традиційно роботи приймалися за темами: «Мій рідний КПІ», «Світ навколо нас», «Моя Батьківщина» та «Студентське життя».

Цього року виставка не відрізняється великою кількістю робіт, але приємно відзначити, що поряд з іменами постійних учасників щороку з’являються нові. За кількістю робіт переважає тема «Мій рідний КПІ». У цій номі¬нації цікаві роботи представили старший викладач ФММ Ада Євгенівна Ізволенська та Ігор Олегович Мікульонок (ІХФ). Студія «Інновація» під керівництвом старшого викладача ФММ Ірини Анатоліївни Шеховцової порадувала новими роботами та їх професійним рівнем. А от робіт з комп’ютерної графіки, на жаль, дуже мало. Відзначились наймолодші наші учасники: учень Політехнічного ліцею Анатолій Войтко та гостя нашого конкурсу Анастасія Марченко.

Виставка триватиме до кінця квітня. 25 квітня відбудеться урочисте закриття з оголошенням результатів конкурсу та нагородженням переможців. Свої враження та побажання можна висловити у книзі відгуків, що знаходиться у виставковій залі.

За інф. Картинної галереї

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій