Шутько О.П.

Шутько Олександр Петрович

Олександр Петрович Шутько (10.05.1939 - 06.04.1996) - доктор технічних наук, професор, академік АІН України, засновник кафедри екології та технології рослинних полімерів ІХФ НТУУ “КПІ”.

Дезактивація води: як народжувалася "Технологія КПІ"

Напередодні 30-х роковин Чорнобильської катастрофи редакція "Київського політехніка" зустрілася з першими в інституті ліквідаторами аварії на ЧАЕС кандидатами хімічних наук, доцентами А.Д. Крисенком та В.П. Басовим.

Відлуння Чорнобиля. До річниці аварії на чорнобильській АЕС

У середині 80-х на ХТФ функціонувала лабораторія радіохімії на чолі з проф. Ю.Я.Фіалковим з сучасним обладнанням та когортою молодих учених, які мали досвід роботи з відкритими джерелами іонізуючого випромінювання та "гарячими" радіонуклідами. У лабораторії проводили теоретичні дослідження неводних і водних розчинів, а також практичні розробки, наприклад, методів очищення промислових стоків від різних забруднень, у т. ч. і радіоактивних.

ХІІ Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Екологія. Людина. Суспільство»

З 13 по 17 травня в нашому університеті пройшла ХІІ Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Екологія. Людина. Суспільство», у якій взяли участь близько 150 молодих науковців та студентів з України, Росії, Польщі, Білорусі, Швеції та США.

Шутько Олександр Петрович. До 70-річчя з дня народження.

10 травня 2009 року виповнилось 70 років з дня народження доктора технічних наук, професора, академіка АІН України, засновника кафедри екології та технології рослинних полімерів ІХФ НТУУ “КПІ” Олександра Петровича Шутька.

На засіданнях Вченої та адміністративної рад: 03.04.2006

На початку чергового засідання Вченої ради, яке відбулося 3 квітня, його головуючий ректор університету академік НАН України М.З.Згуровський великій групі студентів різних факультетів та інститутів вручив дипломи переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з математики, фізики, хімії, захист