Валентина Петрівна Сапронова у 1960 р. закінчила електроенергетичний факультет КПІ. Багато років вона працювала начальником відділу комплектації в будівельному управлінні. За її участю були побудовані навчальні корпуси, студентські гуртожитки, спортивний комплекс, науково-технічна бібліотека, база відпочинку, житлові будинки та інші споруди. Тривалий час Валентина Петрівна виконувала обов'язки голови профбюро відділу капітального будівництва КПІ. Відзначена званням "Заслужений працівник НТУУ "КПІ". Улітку 2013 р. Валентина Петрівна Сапронова зустріла 75-річчя.

Усі, кому доводилося працювати з Валентиною Петрівною, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Висока організованість, відповідальність за доручену справу, вимогливість до себе та інших, уміння чітко виконувати та ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення, і, водночас, здатність розуміти колег, їхні потреби й проблеми – ось що завжди вирізняє її в колективі. Як висококваліфікований спеціаліст з величезною працьовитістю та досвідом роботи, вона своїм сумлінним ставленням до службових обов'язків здобула авторитет і повагу серед працівників університету.

Валентина Петрівна завжди сповнена нових ідей та планів, які активно втілює в життя, залучаючи й інших. Весною минулого року вона виступила з ініціативою проведення в бібліотеці літературно-музичних вечорів, присвячених видатним особистостям історії і культури. Вже відбулися вечори, присвячені родині Браницьких, королю Польщі Станіславу Августу Понятовському, Богдану Хмельницькому, родині Потоцьких, Евеліні Ганській та Оноре де Бальзаку. Готує їх вона разом з працівниками бібліотеки.

Кожний такий вечір – це захоплююча подорож до світу прекрасного, що супроводжується музикою і віршами. Щоразу все більше гостей приходить до НТБ НТУУ "КПІ" ім. Г.І.Денисенка, щоб відкрити для себе невідомі факти з історії, почути про багатовікові відносини між Україною і Польщею та познайомитися з видатними постатями польської культури. Не можна не відзначити талант оповідача, артистизм та ґрунтовні знання Валентини Петрівни, завдяки чому мистецькі вечори в науковій бібліотеці швидко набули популярності.

Друзі і колеги вітають Валентину Петрівну з ювілеєм, бажають їй міцного здоров'я, творчої наснаги і натхнення!