Восьма міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених “САІТ-2006”, зорганізована НТСА НТУУ “КПІ”, відбулася 14-16 вересня в нашому університеті.

На цьому щорічному форумі молоді дослідники з України й інших країн представили доповіді про свої дослідження й відкриття у сфері системного аналізу складних систем, інтелектуальних систем прийняття рішень та прогресивних інформаційних технологій. Метою конференції є обмін прогресивними ідеями, пробудження творчого підходу та стимулювання наукової діяльності студентів і молодих учених, ознайомлення молоді з найсучаснішими досягненнями науки.

На урочистому відкритті заходу до учасників і гостей звернулися проректор НТУУ “КПІ” з науково-педагогічної роботи, голова організаційного комітету “САІТ-2006” к.т.н., доц. Г.Б.Варламов, чл.-кор. НАН України, заступник голови програмного комітету “САІТ-2006” проф. Н.Д.Панкратова і заступник голови оргкомітету, голова НТСА НТУУ “КПІ” О.Пасічний. У роботі конференції взяли участь представники всесвітньо відомих компаній, що працюють у галузі інформаційних технологій, – компанії-спонсори та партнери – Data Group, Novell, Cisco Systems, Microsoft, Oracle та ін.

У рамках роботи конференції відбувся круглий стіл на тему “Системний аналіз. Сучасний погляд”, у роботі якого взяли участь: проф. Н.Д.Панкратова; керівник відділу розподілених інтелектуальних систем Міжнародного центру ЮНЕСКО/МПІ інформаційних технологій і систем д.т.н., професор Ю.Р.Валькман; заступник директора ННК “ІПСА” з навчально-виховної роботи д.т.н., проф. В.Д.Романенко; с.н.с. ННК “ІПСА” к.т.н. І.М. Головко; д.ф.н., професор С.А.Рижкова та інші вчені. Обговорювалися питання, пов’язані з роллю системного аналізу в сучасному суспільстві, наприклад, що може і що не може вирішити системний аналіз, як стати системним аналітиком, де на практиці сьогодні застосовується системний аналіз тощо.

У роботі наукового зібрання взяли участь понад 100 учасників з України, Росії, Польщі. На урочистому закритті “САІТ-2006” проаналізували виконану роботу та підвели підсумки. Доповідачі отримали дипломи і відзнаки за найкращі роботи.

Oct 19, 2006 || Автор: Інф. “КП”