Ряжева Ганна Григорівна. Закохана в книги

Закохана в книги і читачів – так кажуть в НТБ про Ганну Григорівну Ряжеву – бібліотекаря першої категорії відділу комп­лектування фондів і інформаційних ресурсів. У далекі 50-ті минулого століття вона прийшла працювати в бібліотеку КПІ, де пройшла шлях від бібліотекаря до завідувача сектора. Починала свою трудову діяльність в одному із найголовніших відділів бібліотеки – від­ділі навчальної літератури, де працювала на студентському абонементі, потім поповнювала фонди факультетських, кафедральних, кабінетних бібліотечок, а також бібліотечок у гуртожитках. У новому приміщенні бібліотеки Г.Г.Ряжева працює у відділі комплектування фондів і інформаційних ресурсів.

Ганні Григорівні притаманні дисциплінованість, відповідальність за доручену справу, працелюбність, принциповість, невгамовність, невичерпна енергія, безмежна відданість своїй справі. А ще наполегливість і послідовність у вирішенні назрілих питань.

І сьогодні, за давно виробленою звичкою, вона приходить на роботу о восьмій ранку і відразу береться за справи – працює, незважаючи на вік,  натхненно та  з молодіжним завзяттям. У цьому їй може позаздрити будь-який працівник бібліотеки, адже в роботі дасть фору молодшим за неї співробітникам. У Ганни Григорівни чітка організація праці і робочого місця. Роботу виконує швидко, якісно, чітко, завзято, вкладаючи у зроблене свою душу і серце. У спілкуванні з колегами приваблює її щирість, відвертість, теплота і дружелюбність, їй  як нікому присутнє почуття здорового гумору.

Вона жінка, матір, трудівниця, громадський діяч, є взірцем для наслідування для працівників відділу і бібліотеки. Свій досвід ветеран передає  молодим співробітникам. Ганна Григорівна – неодноразовий переможець конкурсу бібліотеки «Кращий наставник». Вона обиралась головою профбюро бібліотеки, членом профбюро адміністративних служб інституту, декілька скликань була членом профкому співробітників КПІ, нагороджена медалями «В пам’ять 1500-річчя м. Києва», «Ветеран праці». До сторіччя університету їй серед перших у бібліотеці було присвоєно звання «Почесний працівник НТУУ «КПІ».

Повсякденно Ганна Григорівна віддає своє серце, душу, усе своє єство книгам і читачам бібліотеки. Своєю діяльністю вона завоювала любов і повагу серед працівників і читачів бібліотеки. У переддень свята побажаємо Ганні Григорівні, щоб і надалі здійснювались її мрії, надії й сподівання. Хай щастить завжди, усюди і в усьому.

В.Г.Дригайло, директор бібліотеки