Погребова Інна Сергіївна. Віддана науці та своїй справі
Багатьох відомих учених, визначних педагогів, талановитих науковців, інженерів і фахівців виховала Київська політехніка. Відданість науці та своїй справі, віра в силу розуму та інтелекту, творче горіння та самовіддача – ось основні якості, які визначали їх шлях до науки та творчу вдачу.
Коваль Олена Аркадіївна. Душа факультету
ФСП уже давно вважається факультетом, жіночому колективу якого можна позаздрити. А все тому, що жінки та дівчата ФСП – це значно більше, ніж частина, без якої не буде цілісності. Це – душа факультету. І, головне, що саме на плечах жінок ФСП тримається весь факультет.
Малюкова Інна Геннадіївна. Запорука успішної роботи – це люди
Сивочолий та завжди юний КПІ вписує все нові сторінки у свою історію.
Ряжева Ганна Григорівна. Закохана в книги
Закохана в книги і читачів – так кажуть в НТБ про Ганну Григорівну Ряжеву – бібліотекаря першої категорії відділу комплектування фондів і інформаційних ресурсів. У далекі 50-ті минулого століття вона прийшла працювати в бібліотеку КПІ, де пройшла шлях від бібліотекаря до завідувача сектора. Починала свою трудову діяльність в одному із найголовніших відділів бібліотеки – відділі навчальної літератури, де працювала на студентському абонементі, потім поповнювала фонди факультетських, кафедральних, кабінетних бібліотечок, а також бібліотечок у гуртожитках.
Подруги-стипендіатки
Найліпших та найвірніших друзів часто знаходять у період студентського життя: вибір друзів відбувається вже за іншими критеріями, ніж у шкільні роки, тому вона така міцна і тривала – студентська дружба. На факультеті менеджменту та маркетингу навчаються дві подруги – Єлизавета Полонська та Ольга Коробейник. Їх об’єднує не лише спільна академічна група та спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», їх об’єднує прагнення в усьому бути найкращими та досягати поставлених цілей.
Лебеденко Валентина Миколаївна. Мета менеджера – сприяти творчій реалізації інших
Першим у країні наш університет отримав статус дослідницького. Це висунуло певні вимоги не лише до науково-дослідної, експериментальної та матеріальної бази, але й до підготовки наукових кадрів.