20 – травня 2011 року КПІ поринуло в атмосферу радіоактивності, адже саме в цей день Радіотехнічний факультет відзначав свою річницю. Ще починаючи із середини 70-х років студентами Радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ» щорічно підтримується традиція організації їх професійного свята з розмахом. Характер святкування прийшов від ВНЗ центральної Європи, та все ж наші студенти внесли ряд інновацій і тим самим зробили «День радіо» найочікуванішим заходом  не лише для КПІшників, а й для молоді всього Києва та людей, пов’язаних з радіо чи телебаченням. 

Цьогоріч студенти Радіотехнічного започаткували добру традицію та запросили на святкування своїх колег з Вінницького національного технічного університету, з якими, між іншим, познайомились на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Радіотехніка». Дружнє атмосфера підкріплена масштабним дійством ще більше закріпила зв’язки між університетами. Та не лише вінничани приїздили вітати Радіотехнічний, для прогресивної молоді зі всієї України «День радіо», або як його ще називають «Radioday» став святом свободи та музики, аналогів якого немає в Україні. 

Цьогоріч Площу Знань КПІ накрили ритми таких відомих зірок світової та української електронної музики, як John B (Великобританія), Tapolsky (Україна), Diablik (Україна), Fandy (Україна). Не дивно що напередодні і після Radioday простори соціальних мереж обростали виключно позитивними обговорюваннями, що тільки підвищує імідж нашого університету, а завдяки пост вираженню відео звітів на сторінках артистів, про те, як відпочивають КПІ-шники дізналась молодь зі всього світу .

Авторитетність святкування Дня Радіотехнічного факультету з року в рік підкріплюється передовими компаніями, що виступають в ролі партнерів.  Цьогоріч захід відвідало понад 10000 людей, що підкреслює стабільний ріст його популярності.  Студенти та адміністрація Радіотехнічного факультету висловлює подяку адміністрації КПІ за всебічну підтримку в проведенні заходу.

Дата події