Писаренко Георгій Степанович

Георгій Степанович Писаренко (12.11.1910, хутір Скрильники Кобелякського повіту Полтавської губернії — 9.01.2001, Київ) - учений-механік, фундатор наукової школи з механічних коливань, міцності матеріалів та елементів конструкцій в екстремальних умовах експлуатації.

Писаренко Георгій Степанович. Видатний учений і педагог академік НАН України

12 листопада 2010 року виповнюється 100 років з дня народження видатного вченого – механіка, засновника Інституту проблем міцності НАН України та всесвітньо відомої школи з міцності матеріалів та елементів конструкцій в екстремальних умовах, дійсного члена НАН України і Міжнародної академії астро

«Туди злітаються з усіх країв нащадки Скрильників і Писаренків»

І злетілися. 10 листопада 2010 року в селі Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області зібралися діти, онуки, учні та послідовники видатного вченого і педагога, засновника Інституту проблем міцності НАН України академіка НАН України Георгія Степановича Писаренка. «Злетілися» усі вони в рідне село видатного науковця, щоб відкрити меморіальну дошку його імені.

Наукова школа механіків КПІ

Започаткування наукової школи механіків безпосередньо пов'язано зі створенням у Київській політехніці кафедри опору матеріалів.

Підписка на Писаренко Г.С.