Випуск курсу підвищення кваліфікації з протезної реабілітації

Учасники курсів навчались обслуговувати пацієнтів з протезами, надавати якісну фізичну реабілітацію й психологічну підтримку травмованим військовим, соціалізувати їх.

Свідоцтво отримав 21 слухач, серед них лікарі, студенти та фізіотерапевти.

Міжнародна конференція «Безпека та сучасні реабілітаційні технології»

Це вже третя конференція, яка організована та проведена кафедрою біобезпеки і здоров'я людини, ФБМІ. Мета якої обмін досвідом між фахівцями-медиками у сфері інновацій в реабілітації, підготовки кваліфікованих реабілітологів і соціалізації травмованих.

Інноваційна розробка науковців ФБМІ

На конкурсі стартапів Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge" проект з ФБМІ "Балансувальна платформа зі зворотнім біологічним зв'язком для реабілітації на етапі протезування" отримав перемогу в номінації "За найкраще технологічне рішення".

Проект з ММІ – переможець конкурсу стартапів “Sikorsky Challenge 2017”

Проект "Штучний протез колінного суглоба з адаптивними властивостями" спрямований на вирішення нагальної потреби – реабілітацію людей з ураженими кінцівками, а саме на вдосконалення та розробку принципово нового адаптивного вітчизняного протеза колінного суглоба людини.

КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Київським казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством

19 вересня 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав угоду про співпрацю з Київським казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством.

Підписка на Протезування