Ви прагнете навчатися англійською чи українською, але не володієте цими мовами?

Ви можете подати документи на підготовче відділення Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»:

• Залучайтеся до щоденної та інтерактивної мовної практики, доступної онлайн або особисто (за бажанням)
• Досліджуйте фундаментальні академічні дисципліни (математика та країнознавство)
• Отримуйте цілодобову увагу та підтримку в комфортній груповій обстановці

Програма розрахована на 10 місяців, і до вересня 2024 року результати випускних іспитів на підготовчому відділенні можуть бути зараховані як результати вступних іспитів на бакалавра КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Після завершення ви отримаєте офіційний сертифікат державного зразка від підготовчого відділення КПІ, який надає доступ до університетів по всій Україні.

Забезпечте собі місце на підготовчому відділенні КПІ ім. Ігоря Сікорського вже сьогодні!

Підготовче відділення англійської мови

Українське підготовче відділення