Навчальний рік студентів бакалаврів 1-го курсу починається з 19 вересня у дистанційному режимі. Поселення триватиме з 12 по 27 вересня.

16 вересня відбулися інформаційні зустрічі з представниками факультетів/НН інститутів в онлайн та офлайн форматі.

Орієнтована програма інформаційної зустрічі:

• виступ декана факультету/директора НН інституту;
  • представлення заступників декана/директора з різних напрямів роботи та завідувачів кафедр;
  • представлення кураторів 1-го курсу;
  • коротка інформація щодо організації освітнього процесу, початку занять та комунікації між усіма учасниками освітнього процесу;
  • процедурні питання поселення до гуртожитку;
  • відповіді на питання.

Хто такий куратор?

Куратор групи викладач або співробітник кафедри, призначений для того, щоб пришвидшити адаптацію першокурсників у новому середовищі, допомагати у вирішенні проблемних питань, а також слугувати посередником між адміністрацією факультету/НН інституту та студентами.

Куратор створює чати в телеграмі зі студентами своєї групи для оперативного інформування щодо всіх важливих новин, зокрема надсилає запрошення на інформаційну зустріч.

Інформація буде обов'язково розміщена на каналі вашого факультету/інституту та інших ресурсах. Ми також продублюємо на каналі ДНВР.

Щоб кураторам було легше вас знайти – долучайтеся в чати для вступників вашого факультету/НН інституту.

Посилання на інформаційні зустрічі

НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІПСА, НН ІТС, ІХФ, НН ММІ, ПБФ, РТФ, ФБМІ, ФБТ, ФЕА, ФЕЛ, ФІОТ, ФЛ, ФММ, ФМФ, ФПМ, ФСП, НН ФТІ, ХТФ