КПІ ім. Ігоря Сікорського засуджує будь-які порушення законодавства України, зокрема й щодо мови здійснення освітнього процесу. Освітній процес в університеті відповідно до статті 48 Закону України «Про вищу освіти» та Статуту КПІ здійснюється лише державною мовою.

У соціальних мережах поширюється інформація про те, що викладач КПІ Дмитро Насиров порушує законодавство, норми етики та моралі. Повідомляємо, що Дмитро Насиров працював в КПІ ім. Ігоря Сікорського, але звільнений з 30.06.2022 року. Отже, відтоді він не має трудових відносин з університетом і діє як фізична особа.

Дякуємо громадськості за пильну увагу до питання дотримання законодавства щодо мови освітнього процесу. Будь-які факти про порушення перевірятимуться й у разі їх підтвердження вживатимуться заходи.

Пресслужба КПІ