[Літо 2020] Оздоровчому сезону – бути!

Цього року пандемія COVID-19 і оголошений через це карантин внесли корективи в налагоджену роками систему організації літнього відпочинку студентів і співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також їхніх дітей. Про особливості цьогорічного оздоровчого сезону, готовність баз відпочинку до прийняття відпочивальників та певні організаційні моменти кореспонденту "Київського політехніка" розповіла начальник відділу організаційної роботи департаменту майнових і соціальних питань Ольга Іванова:

"Бази відпочинку КПІ в цьому році працюватимуть. Коротко розповім про те, що пропонує кожна з них і їхній стан на сьогодні.

Оздоровчий комплекс "Маяк" – база відпочинку на березі Чорного моря, у смт. Лазурне Херсонської області. Тут на відпочивальників чекають яскраве сонце, тепле море, великий піщаний пляж. Політехніків розселяють у шестиповерховому корпусі, за кілька десятків метрів від пляжної зони, в одно- та двокімнатних номерах на дві-чотири особи з усіма вигодами. Студенти мешкають у чотирьох одноповерхових будинках, у кімнатах на двох, чотирьох, п'ятьох або шістьох осіб. На території комплексу функціонують їдальня, кінотеатр, спортивні майданчики, більярд, настільний теніс.

До нового оздоровчого сезону на базі було проведено озеленення території та ремонт номерів.

Дати заїздів: перший з 29.06 по 05.07 (без харчування); другий з 06.07 по 18.07, третій з 20.07 по 01.08, четвертий з 03.08 по 15.08, п'ятий з 17.08 по 29.08 – усі з харчуванням. Докладніша інформація – за посиланням.

Спортивно-оздоровчий табір "Політехнік" розташований у мальовничому куточку селища Глібовка Київської області серед вічнозелених сосен на березі Київського водосховища. Чисте повітря, сонячні ванни та Київське море створюють тут чудову атмосферу для відпочинку. Тих, хто для свого відпочинку обирає цю базу, розселяють в одно- та двокімнатних номерах на 2-6 осіб в оновлених будівлях корпусів. На території функціонують їдальня (харчування на замовлення), безкоштовна автомобільна стоянка, облаштований власний пляж, футбольне поле, більярд; встановлено столи для настільного тенісу, альтанки для пікніка, мангали;  передбачено можливість для рибалки.

До нового оздоровчого сезону на базі проведено косметичний ремонт, зроблено додаткове озеленення території та встановлено нові альтанки для відпочивальників.

Дати заїздів – з 29 червня по 30 серпня за гнучким графіком. Докладніша інформація – за посиланням.

Студентський військово-спортивний табір "Сосновий"  розташований у зеленій зоні на березі Дніпра, у м. Українка Київської області. До послуг відпочивальників тут три затишні стаціонарні корпуси з однокімнатними та двокімнатними номерами на три особи із санвузлом, холодною та гарячою водою.

Територія гарно упорядкована: м'яке освітлення, асфальтовані доріжки, квітники та галявини. Доглянутий пляж, майданчики для дозвілля. Тут на всіх чекають затишок, цілюще хвойне повітря, пташині переспіви. Любителі порибалити знайдуть чудові місця на Дніпрі, Стугні, Козинці. На території "Соснового" також є їдальня, футбольне поле, більярд, настільний теніс, альтанки, мангали, місця для пікніка.

До нового оздоровчого сезону на базі проведено озеленення території та встановлено нові альтанки для відпочивальників.

Дати заїздів: перший з 29.06 по 11.07; другий з 13.07 по 25.07; третій з 27.07 по 08.08; четвертий з 10.08 по 22.08; п'ятий з 24.08 по 30.08. Більше інформації дізнавайтеся за посиланням.

Ще одна наша база – Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір "Глобус" – тимчасово закрита на капітальний ремонт.

На жаль, карантин завадив впровадити багато запланованих покращень та реалізувати всі намічені плани, але сьогодні, напередодні відкриття оздоровчого сезону, на базах проводиться інтенсивна робота з їх остаточної підготовки.

Цього року бронювання путівок на бази відпочинку здійснюється онлайн на сайті. Дізнаватися деталі можна в розділі "Оздоровлення 2020".

Звертаємо увагу на особливості оздоровчого сезону 2020. Адіміністрація виконує всі вимоги щодо протиепідемічних заходів: на кожну базу закуплено необхідну кількість антисептиків, пірометрів, медичних масок. Регулярно, декілька разів на день, здійснюватиметься обробка антисептичними засобами приміщень для проживання і місць загального користування. В їдальнях дотримуватиметься необхідна дистанція між столами, а посадка за стіл – не більше 4 людей. Цими днями ведеться робота з облаштування пляжної зони  відповідно до карантинних вимог.

Директори та працівники баз проінструктовані і готові надавати якісні послуги та безпечний відпочинок.

Відповіді на запитання стосовно оздоровлення на базах відпочинку можна отримати за тел.: (098) 946-14-73 та (095) 671-52-15".

2020-kp23-15 2020-kp23-14 2020-kp23-13

Редакція "КП" також поспілкувалася з головою об'єднаного профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайлом Безуглим.

"Окрім оздоровлення на університетських базах, профком КПІ традиційно забезпечує можливість відпочинку дітей працівників в оздоровчих комплексах карпатського (табір "Верховина", Івано-Франківська область) та чорноморського (оздоровчий центр "Сонячний берег", Одеська область) регіонів, – розповів він. – Звичайно, поточна епідеміологічна ситуація внесе певні корективи в дитячий відпочинок, але маємо надію, що він відбудеться, і відбудеться у максимальному обсязі. Додам, що батьківська плата за тритижневий дитячий відпочинок складає лише 20% від повної вартості путівки. Третій рік поспіль, завдяки співпраці з Київською міською організацією профспілки освітян, поновився санаторно-курортний відпочинок для родин працівників з дітьми та онуками. До традиційного відпочинку на базі відпочинку "Медик" (смт. Затока, Одеська область) додався комплекс "Сідус" (смт. Східниця, Львівська область).

Утім, санаторно-курортний сезон, що організовується профкомом з пільговою встановленою вартістю путівок, не обмежується літнім сезоном. Працівникам надається 50% знижка на 12-14 денний відпочинок у будь-якому санаторно-курортному закладі за медичними показниками протягом року. Тож запрошуємо скористатись можливостями, які надаються профкомом КПІ. Оперативну інформацію можна завжди знайти за посиланням".

Щоправда, станом на 17 червня остаточного рішення щодо організації оздоровлення дітей в літніх таборах на державному рівні ще не прийнято. Залишається сподіватися на поліпшення епідемічної ситуації в країні, що дозволить-таки забезпечити повноцінний відпочинок наших найменших співгромадян. Адже оздоровчі заклади, з якими співпрацює КПІ ім. Ігоря Сікорського, до сезону готові й вже чекають на юних відпочивальників.