На період карантину скасовується проведення особистого приймання громадян посадовими особами КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також заходи, в яких бере участь понад 10 осіб (Ректорат, Вчена рада, Методична рада тощо). У виключних випадках усі нарадчі заходи можуть проводитися в телефонному режимі або у форматі відеоконференцій.

Загальний відділ департаменту управління справами приймає документи через скриньку для кореспонденції, яка розміщена поруч із центральним входом першого корпусу, або у форматі електронних відсканованих копій службових записок з підписами та візами у форматі (.pdf) на електронну пошту kanc@kpi.ua. Адреса телеграм-каналу загального відділу https://t.me/zv_kpi. З офіційними документами також можна ознайомитися на сайті Інформаційної служби університету – https://document.kpi.ua

Відділ кадрів приймає документи з кадрових питань, які подаються тільки особою, визначеною керівником структурного підрозділу, по вівторках і четвергах з 11:00-13:00 (телефон для довідок 0975952056).

Архів приймає заяви тільки в електронному вигляді на електронну пошту (arhiv@kpi.ua або kanc@kpi.ua). Заява має містити: ПІБ українською мовою, рік закінчення, відрахування або звільнення з університету, призначення довідки, зворотну адресу для листування та контактний номер телефону. Оригінали документів під час карантину не видаються.

Департамент безпеки не допускає сторонніх осіб до приміщень (корпусів, гуртожитків тощо) КПІ ім. Ігоря Сікорського. Застосовує обмежувальні заходи щодо перебування сторонніх осіб на території КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Департамент економіки та фінансів приймає документи від сторонніх осіб та організацій через скриньку для кореспонденції, яка розміщена поруч із центральним входом першого корпусу, або на електронну пошту Subbotina@kpi.ua.

Докладно про режим роботи інших структурних підрозділів університету — у документі. Рекомендуємо ознайомитися з повним текстом документу.

Працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського взяти до відома, що порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності, а якщо це спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки – кримінальної.

Дата події