[до 12.05.2022] Програма Microsoft Imagine Academy та Office365 для КПІ ім. Ігоря Сікорського

Повідомляємо Вам, що КПІ ім. Ігоря Сікорського подовжив дію програми Microsoft Imagine Academy та Office365 до 12.05.2022 року.

Microsoft Imagine Academy надає можливість використання системи дистанційного навчання E-learning з набором онлайнових курсів, учбових планів та інших методичних матеріалів, проходження сертифікації). Для використання можливостей програми необхідно звернутись до відповідальних за участь в програмі Microsoft Imagine Academy в інститутах/факультетах та інших підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського (список відповідальних можна подивитись за посиланням).

До уваги викладачів, науковців, студентів та співробітників STEM (Технічного напряму) факультетів/інститутів !!!

В рамках дії програми Microsoft Imagine Academy КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав підписку на Microsoft Azure Dev Tools for Teachers (до 31.08.2022 року) для STEM (Технічного напряму) факультетів/інститутів. Це дає можливість студентам, викладачам та науковцям використання в навчальному процесі університету безкоштовного ліцензійного програмного забезпечення фірми Microsoft.

Для отримання доступу до завантаження програмного забезпечення фірми Microsoft необхідно звернутись до відповідальних за участь в програмі Microsoft IT Academy у своїх підрозділах (список відповідальних можна подивитись за посиланням).