Викладачам

Опитування викладачів

У персональних кабінетах АС «Електронний кампус» розміщено посилання на опитування науково-педагогічних працівників.

Опитування проводять з метою підвищення якості освітнього процесу та удосконалення усіх сфер функціонування університету.

«Цифрові інструменти Google для освіти»

Остання можливість потрапити на навчання від Google Україна. Компанія проводить серію онлайн-навчань для науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у межах програми «Цифрові інструменти Google для освіти».

http://bit.ly/2223gwua

[до 31.12.2023] Доступ до Cambridge University Press

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав доступ до частини колекції журналів британського видавництва наукової літератури Cambridge University Press на безоплатній основі.

КПІ отримав ліцензії SOLIDWORKS

Забезпечення безперервності освітніх процесів є одним з основних факторів конкурентоспроможності та справжньої незалежності нашої держави. І це добре розуміють не лише самі навчальні заклади, а й представники соціально відповідального бізнесу.

З Днем працівників освіти!

Дорогі київські політехніки! Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.