Cтартувало опитування стосовно впровадження автономності українських закладів вищої освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії». Дослідження проводитиметься у квітні-червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.

Участь в опитуванні є добровільною.

Посилання щодо опитування респондентів за допомогою електронної форми: науково-педагогічних працівників та студентів.