Сесія професорсько-викладацького складу 2025: свято початку навчального року

Цьогорічна традиційна сесія професорсько-викладацького складу КПІ ім. Ігоря Сікорського, що відбулася 29 серпня,  почалася з деяким запізненням. Звісно, не через її учасників, які вчасно зібралися в залі Вченої ради університету, а в зв'язку з оголошенням по всій Україні повітряної тривоги. Сигнал відбою пролунав десь за пів години, й лише тоді все пішло за планом.

Доповідь ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолія Мельниченка на сесії професорсько-викладацького складу 29 серпня 2025 року

Шановні учасники та гості сесії професорсько-викладацького складу університету, дозвольте привітати вас з 34-ю річницею незалежності України та 127-ю річницею від дня заснування КПІ!

💛💙

Хадико Олександр з ІСЗЗІ – чемпіон, рекордсмен, наставник

Цього літа молодший науковий співробітник НДЦ ІСЗЗІ Олександр Хадико став чемпіоном України в тріатлоні на олімпійській дистанції та встановив національний рекорд серед аматорів на "напівзалізній" дистанції (Iron Wave). Ці досягнення – переконливе свідчення того, як педагогічна майстерність знаходить продовження у спортивних звершеннях.

Спільний проєкт з Київським метрополітеном «Метро. Місто. Політехніка»

Люди по-різному знайомляться з містом, у якому живуть, з його історією, найцікавішими місцинами і найвизначнішими пам'ятками минувщини та сьогодення. Хтось буквально всотує це з молоком мами, з раннього дитинства слухаючи на прогулянках розповіді про місце, де йому або їй пощастило народитися. Інші відкривають його для себе, приїхавши на навчання або роботу. Дехто – міряючи власними ногами провулки та вулиці й уважно вдивляючись в усе, що трапляється на цьому шляху, а ще – з екскурсій та книжок києвознавців. Власне, для тих, кому дійсно цікаво, все це найчастіше поєднується і взаємодоповнюється.

Бібліотечка газети «Київський політехнік»

Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.