Свято для дітей ВПО

Благодійний фонд Лілії Ребрик спільно зі Студентським парламентом КПІ ім. Ігоря Сікорського організували і провели в Центрі консолідації студентів новорічне свято для дітей, які через війну були змушені покинути рідні домівки.

Відкрита розмова з Ігорем Крицаком

Команда Центру консолідації студентів організувала серію соціальних інтерв’ю «Відкрита розмова». Запрошений гість — Ігор Крицак. Він побудував свої життя і кар’єру навколо спорту.

Літературний захід у ЦКС КПІ із Наталією Васильєвою

Клуб Авторських Пригод організовує заходи для розвитку літературної спільноти. Цього разу він завітав у гості до нашого Центру консолідації студентів.

🤵 Спікерка — видавчиня і літредакторка Наталія Васильєва.

Розмова про Благодійний фонд підтримки ЗСУ «Київський політехнік»

Команда Центру консолідації студентів започатковує серію соціальних інтерв’ю «Відкрита розмова».

Перший гість — керівник Благодійного фонду підтримки ЗСУ «Київський політехнік» Ігор Анатолійович Гришко.

КПІ запалює

У Центрі консолідації студентів пройшов дводенний рок-фестиваль від Музичної майстерні «Rock it».

Близько 30 КПІшних гуртів два дні поспіль виступали на сцені перед глядачами.

Центр консолідації студентів представляє

Центр консолідації студентів представляє студентам оновлену локацію, де кожен охочий може реалізувати будь-який власний проєкт, провести лекцію чи захід, долучитися до роботи гуртків або навіть створити власні.

Підписка на ЦКС