Лекція почесного доктора НТУУ «КПІ» Герберта Манга

11 березня перед студентами, аспірантами та викладачами університету з лекцією на тему «Минуле, теперішнє і майбутнє досліджень в обчислювальній стійкості інженерних споруд» (“Past, Present and Future Research in Computational Stability of Civil Engineering Structures”) виступив почесний доктор НТУУ «КПІ», професор Віденського університету Герберт Манг (Австрійська Республіка).

Свою лекцію Герберт Манг присвятив огляду результатів досліджень у галузі стійкості інженерних споруд, починаючи з праць Леонарда Ейлера та Степана Тимошенка і закінчуючи деякими результатам його власних наукових пошуків, сучасним станом справ у цій дисципліні та перспективними напрямами її подальшого розвитку.

Як визначний фахівець у галузі міцності матеріалів Герберт Манг відомий не лише в Австрії, але й далеко за її межами. Він має звання професора, багато років очолював в рідному університеті правління комп’ютерного центру, був деканом факультету цивільної інженерії, проректором, віце-президентом Віденського технологічного університету. Водночас доктор Манг працював візит-професором та експертом в університетах США, Японії, Китайської Народної Республіки. З 2003 року професор Манг є членом Наукової Ради Федерального уряду Республіки Австрії, Президентом Австрійської Академії Наук (2003-2006рр), членом урядового правління Австрійської національної наукової фундації.

Лекція професора Віденського університету Герберта Манга

11 березня 2013 року в НТУУ «КПІ» о 14.30 у Залі Вченої ради (проспект Перемоги 37, корпус №1) з лекцією на тему «Минуле, теперішнє і майбутнє досліджень в обчислювальній стійкості інженерних споруд» («Past, Present and Future Research in Computational Stability of Civil Engineering Structures») перед викладачами та студентами КПІ виступить професор Віденського університету Герберт Манг (Республіка Австрія).

Як визначний фахівець у галузі міцності матеріалів професор Манг відомий не лише в Австрії, але й далеко за її межами. Багато років він пропрацював у Віденському технологічному університеті – асистентом, головою правління комп’ютерного центру, деканом факультету цивільної інженерії, проректором і віце-президентом. Водночас доктор Манг працював візит-професором та експертом в університетах США, Японії, Китайської Народної Республіки. З 2003 року професор Герберт Манг є членом Наукової Ради Федерального уряду Республіки Австрії, членом урядового правління Австрійської національної наукової Фундації, обирався Президентом Австрійської Академії Наук (2003-2006 рр).

Яскравим свідченням широкого визнання професора Манга є його активна діяльність у міжнародних професійних товариствах – в Американському товаристві цивільних інженерів, Європейському товаристві механіків, Товаристві прикладної математики та механіки, Міжнародній організації мостобудування, Міжнародної організації з обчислювальної механіки та інших.

За видатний внесок у розвиток науки, розширення співпраці науково-освітніх систем Республіки Австрія та України, розширення співробітництва з вченими Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” у 2004 році рішенням Вченої ради НТУУ “КПІ” професору Герберту Мангу присуджено звання Почесного доктора НТУУ «КПІ».