Співпрацюємо з Університетом Міссурі

22 жовтня 2010 року НТУУ «КПІ» відвідав професор Університету Міссурі (США) В.Лихолєтов (на фото) з метою ознайомлення з НТУУ «КПІ», обговорення питань мобільності студентів та програми «Подвійний диплом», підписання Меморандуму про співпрацю між НТУУ «КПІ» та Університетом Міссурі.

Гість ознайомився з інфраструктурою НТУУ «КПІ», зустрівся з керівництвом університету. У зустрічі взяли участь: ректор університету М.З.Згуровський, заступник першого проректора В.І.Тимофєєв, декан міжуніверситетського медико-інженерного факультету В.Б.Максименко, професор факультету біотехнології і біотехніки С.Горобець, професор Інституту прикладного системного аналізу О.Тимощук,  а також заступник виконавчого директора УНТЦ В.Корсун.

У ході зустрічі було досягнуто домовленостей про співробітництво у сфері науки і освіти з метою взаємодії й обміну інформацією, вивчення спільних дослідницьких програм, заохочення обміну студентами та науковцями, участі у спільній інноваційній діяльності.

За результатами обговорення було підписано Меморандум про співробітництво між НТУУ «КПІ» та Університетом Міссурі. Згідно з ним з боку американського університету учасниками проекту спочатку будуть всі факультети, наукові центри та інститути, а від НТТУУ «КПІ» – факультет біотехнології та біотехніки і  міжуніверситетський медико-інженерний факультет. Згодом можливе приєднання інших факультетів, інститутів та наукових центрів.

За інф. департаменту міжнародних зв’язків