Ви є тут

Ювілейна міжнародна студентська олімпіада «KPI-OPEN» - 10 років разом!


2015.06.30  Десята ювілейна міжнародна відкрита студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2015»

30 червня в НТУУ «КПІ» стартувала Десята ювілейна міжнародна відкрита студентська олімпіада з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2015».

Упродовж чотирьох днів представники університетів України, Польщі, Литви, Естонії та Росії на цьому найвідомішому на теренах Східної Європи і одному з найбільших у світі турнірів найперспективніших молодих програмістів змагатимуться за звання кращих. Олімпіада проводиться за оригінальними правилами, які відповідають міжнародними вимогам до проведення подібних турнірів.

За традицією організаторами олімпіади виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» і компанія Vanopl Development Group. Підтримку їм надали Міністерство освіти і науки України, а також Кібернетичний центр Національної академії наук України.

Крім того, проведення олімпіади було б надзвичайно складним, якби не допомога спонсорів. Цього року ними виступили компанії MacPaw та ITVDN.

На переможців чекають цінні призи від компанії MacPaw у вигляді ноутбуків MacBook Air, шоломів віртуальної реальності Oculus Rift, комп'ютерів Raspberry Pi, а також ліцензій на ПЗ CleanMyMac. А ще - подарункові сертифікати на відео курси від компанії ITVDN, а також набори для очищення мобільних пристроїв та оргтехніки від компанії ColorWay. Ну і, звичайно, традиційний кришталевий приз KPI-OPEN.

Інформаційними ж спонсорами олімпіади стали видання та Інтернет-ресурси gagadget.com, iXBT.com, Hi-Tech Pro, CHIP, Освітній портал ПедПРЕССА, «Шпиль!», Overclockers.ua, «Сети и телекоммуникации», Hardwareluxx, EX.ua , hi-tech.ua, gecid.com, CyberBionic Systematics, «Комп'ютерна газета», MegaObzor.com, IT Expert, «Техногайд», ModLabs.net, «Хакер», IT Business Week, Apps4All, IT News, HiTech.Expert , «Компьютерное обозрение», DLG.ru, «Світ ПК», VideoPay, ITC.ua, Overclockers.ru, itechnology.org.ua, PC Magazine Russian Edition і BrainBasket Foundation.

Олімпіада «KPI-OPEN 2015» – ювілейна. Цього року вона проводиться вдесяте. За час її проведення участь у змаганнях молодих програмістів взяли 788 команд і понад 2500 студентів з 14 країн, 64 міст і 165 університетів. Навіть цього року, попри складнощі та кризи, участь в олімпіаді беруть понад 350 студентів. Вони представляють 94 команди 46 навчальних закладів з 5 країн.

«Дві з половиною тисячі людей завдяки цьому проекту знають тепер що таке Київ, і що таке Україна, – зауважив ініціатор проведення олімпіади та її беззмінний організатор впродовж усіх років проведення, керівник групи розвитку компанії Vanopl Development Group Іван Плотніков. – Для мене це дуже важливо. І, розпочинаючи цей проект, ми, з одного боку, закладали досить високі вимоги до рівня якості завдань, рівня учасників і так далі, але навіть більшим мотивом для того, щоби щороку займатися його реалізацією, було бажання продемонструвати світу, що тут все добре, що тут гарні люди, що ми маємо високу якість ІТ-освіти… І дуже добре, що «KPI-OPEN» став тією платформою, де студенти не лише змагаються, але й знаходять друзів, з якими підтримують добрі стосунки у подальшому житті».

Звісно, як і завжди, обидва тури змагань і всі заходи, передбачені програмою олімпіади, відбуватимуться в стінах НТУУ «КПІ».

А програма цього року є особливо цікавою – олімпіада ж бо ювілейна! В її рамках реалізуватиметься арт-проект KPI-OPEN ART STAGE: учасники олімпіади та усі охочі 2 і 3 липня матимуть змогу відвідати джазові концерти за участю Alex FOKIN DJAZZ BAND з програмою DJazz, Олексія Боголюбова (піаніст), Аліка Фантаєва (барабанщик), колективів French Vibes (французька лірика під авторські джазові аранжування) і Samba Project (латино-американська музика)! За словами Івана Плотнікова, ці концерти – подарунок олімпіаді на день її народження, і відбудуться вони на сцені Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ». Оскільки його зал може бути замалим для всіх, хто схоче послухати музикантів (тим більше, що вхід на концерти буде вільним), їх виступи транслюватимуться й на Площі знань університету, де музика лунатиме просто неба.

Церемонія нагородження переможців олімпіади та її закриття відбудеться 3 липня о 12:00 у Залі Вченої Ради НТУУ «КПІ» (Проспект Перемоги, 37, корпус 1).

Докладніше про «KPI-OPEN 2015» – на офіційному сайті олімпіади http://kpi-open.org.

На фото: на трибуні Іван Плотніков, в президії – ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, директор Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова академік НАН України Іван Сергієнко та донька академіка В.М.Глушкова, ім’я якого носить олімпіада, Віра Глушкова

[29.06.2015 - 04.07.2015] KPI-ОРЕN 2015

З 29.06.2015 по 04.07.2015 в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбудеться Десята міжнародна відкрита студентська олімпіада з програмування ім. С.О. Лєбєдєва та В.М. Глушкова «KPI-ОРЕN 2015».

Змагання проводяться Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» з 2006 року за підтримки Міністерства освіти і науки України, Кібцентру НАНУ, партнерів та спонсорів з метою підвищення рівня знань, розвитку умінь та удосконалення навичок студентів у сфері програмування.

Учасниками змагань є команди, що заявлені вищими навчальними закладами (ВНЗ). Кожний ВНЗ може бути представлений не більше, ніж двома командами. Кожна команда складається не більш ніж з трьох студентів денної
форми навчання з одного ВНЗ. До змагань допускаються не більше 100 зареєстрованих команд, що мають повне та коректне оформлення усіх реєстраційних документів та даних поданих згідно вимог Положення. Кількість команд від НТУУ «КПІ» визначається оргкомітетом.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій