Ви є тут

Кожемяченко Ольга Олександрівна - профспілковий лідер


Фото. Кожемяченко Ольга Олександрівна

Ольга Олександрівна Кожемяченко працює на виборних посадах профспілкової організації НТУУ "КПІ" тривалий час. Співробітники і студенти нашого університету пам'ятають її як директора дитячого оздоровчого табору "Маяк". Останні два роки Ольга Олександрівна є членом президії профкому НТУУ "КПІ". Вона очолює комісію профкому по роботі з дітьми, є головою профбюро факультету менеджменту і маркетингу. Красива, енергійна жінка дуже відповідально ставиться до справи, яку їй довірено робити.

Дитяча комісія профкому – це організація оздоровлення, відпочинку і свят нашої малечі, консультування і допомога родинам з дітьми. Вже традиційним став відпочинок наших дітей у таборах "Дружний", "Сонячний берег", "Ясені", "Верховина". Для організації новорічних свят Ольга Олександрівна налагодила партнерські відносини з Театром оперети, Ляльковим театром, Молодим театром та іншими закладами культури м. Києва.

Робота голови профбюро ФММ базується на співпраці адміністрації факультету і профспілок задля створення комфортних умов роботи і відпочинку співробітників факультету. Доброю традицією ФММ стали поїздки вихідного дня. Чернівці, Харків, Будапешт, Ужгород – останні маршрути спільних мандрівок, які були організовані О.О.Кожемяченко.

"Індивідуальний підхід – спільний результат" – за цим принципом наша голова комісії будує свою роботу, формує людські стосунки. За це її поважають колеги і друзі. З нагоди 8 Березня рішенням президії профкому НТУУ "КПІ" кандидатуру Ольги Олександрівни подано до нагородження Почесною грамотою Київського міськкому профспілки.

За інф. профкому співробітників

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій