Ви є тут

Калінін К.О.Калінін Костянтин Олексійович

Фото. Калінін Костянтин Олексійович

Костянтин Олексійович Калінін (05.02[24.01].1887, Варшава - 23.10.1938, Воронеж) - видатний авіаконструктор. Засуджений і розстріляний «за підрив радянського літакобудування», посмертно реабілітований 10 серпня 1955.
Випускник КПІ.Пам'ятник Костянтину Калініну

Кампус КПІ. Пам'ятник Костянтину Калініну

Пам'ятник видатному авіаконструктору Костянтину Олексійовичу Калініну відкрито 28 серпня 2014 року.

Розміщення: алея видатних вчених за головним корпусом КПІ напроти колишнього ангару, а нині відділу історії авіації і космонавтики Державного Політехнічного Музею.

На постаменті вибито:В НТУУ «КПІ» відкрито Алею зірок і пам’ятник видатному авіаконструктору Костянтину Калініну

2014.08.28 В НТУУ «КПІ» відкрито Алею зірок і пам’ятник видатному авіаконструктору Костянтину Калініну

28 серпня, напередодні початку нового навчального року в НТУУ «КПІ» відбулося відкриття Алеї зірок університету і пам’ятника видатному вітчизняному авіаконструктору Костянтину Калініну.Калінін Костянтин Олексійович. Перерваний політ.

КПІ - 1925. К-1 перед головним корпусом

Серед літаків-велетнів, які будувалися у різні часи в різних країнах світу, почесне місце належить конструкціям, створеним в Україні. Всім відомий літак «Ілля Муромець», розроблений киянином Ігорем Сікорським на початку ХХ століття, велетень шістдесятих років — антоновський «Антей» (Ан-22), богатир вісімдесятих «Руслан» (Ан-124) та ніким не перевершена «Мрія» (Ан-225) дев’яностих. Однак мало хто знає про надпотужний літак К-7, спроектований і споруджений в 30-х роках минулого століття в Україні, і його конструктора Костянтина Калініна.Авіаконструктор Костянтин Калінін

1927. Калінін К.О. біля К-3 (РОКК-1)

Портрет Костянтина Олексійовича Калініна займає почесне місце в галереї славетних випускників Київської політехніки. Займає по праву. Та, на жаль, не всі пам’ятають сьогодні, чим саме уславилася ця людина.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій