ЗТРІ

Дружній візит румунських науковців

На початку листопада НДІ електроніки та мікросистемної техніки нашого університету приймав науковців Бухарестського Інституту мікро- і наноелектроніки Академії наук Румунії.

Ними пишається ФЕЛ ntuu.kpi пт, 11/09/2012 - 12:50

Навряд чи знайдеться на кафедрі звукотехніки та реєстрації інформації (ЗТРІ) факультету електроніки людина, якій не відоме ім'я шестикурсника Кирила Сидоренка.

Співак Віктор Михайлович - викладач-науковець з ФЕЛ

До КПІ приходять по-різному. Хтось обирає університет цілеспрямовано, хтось завдяки щасливому випадку, а з’явився в КПІ завдяки спорту. І згодом став одним з кращих не лише у спортивних змаганнях, а й у науковому співтоваристві КПІ.

Трапезон Кирил Олександрович. Молодий викладач-дослідник

Факультет електроніки НТУУ «КПІ» славиться далеко за межами України. І, звичайно, що небезпідставно. Тут готують фахівців для актуальних нині галузей науки, причому настільки різнопланових, що іноді дивуєшся, як багато спеціальностей обіймає один факультет.

Микола Петрович Макаренко

Кафедра звукотехніки та реєстрації інформації факультету електроніки НТУУ «Київський політехнічний інститут» із сумом сповіщає про передчасну смерть Макаренка Миколи Петровича, який народився 30 червня 1950 року.