Колись далека загадкова Аляска вабила до себе дослідників і першовідкривачів, як нині, можливо, армійська служба манить дівчат. На пересічного обивателя – і те й інше далеко виходить за рамки звичного уявлення про домашній уклад і жіночу долю. Але завдяки саме таким непосидючим і прагненню “дійти за горизонт” та випробувати себе народжуються відкриття, створюється нова якість, розширюються можливості соціуму.

Розповідати про прапорщика ВІТІ Олену Роздобудько просто і водночас дуже складно. Вона з родини військових, з дитинства звикла до армійських буднів і знала, що теж одягне військову форму. Не зразу і не просто, подолавши бюрократичні перепони і нерозуміння однолітків, дівчина лише в роки незалежності домоглася свого.

Уже 11 років вона служить в ЗС України: здійснила 39 стрибків з парашутом, влучно стріляє. А розпочинала з укладниці парашутів у військовій частині під Борисполем. За цей час закінчила Криворізький авіаційний технічний коледж цивільної авіації, продовжує навчання в Ніжинському державному університеті ім. М.Гоголя. Нині вирішила присвятити себе роботі з технікою зв’язку і АСУБ. Адже за автоматизованими системами управління – майбутнє.

Олена палко закохана в рідну землю і найвищою метою свого життя вважає служіння українському народу. Вона пишається, що продовжує справу славних захисників Вітчизни, своїх далеких предків – запорозьких козаків.