Як всім уже відомо, 11 квітня 2016 року у 18 корпусі була офіційно відкрита Лаунж-зона "KPIrelax". Цей проект був створений командою "KPIrelax" за підтримки цілком відомих спонсорів "Lays" та "Pepsi". Так би мовити, руками студентів для самих студентів.

У кожного є мобільний телефон, який інколи дуже швидко розряджається. Тому в Лаунж-зоні ви зможете поставити свій гаджет  у комірку із замком на зарядку. Також ви можете тут відпочити, провести конференцію, поспілкуватися з друзями, підготуватися до наступного заняття або просто пограти в настільні ігри, які можна взяти у профбюро студентів ФІОТ. Готується підключення Лаунж-зони до мережі Wi-Fi задля ще більш корисного та цікавого проведення часу.

 Але не забувайте слідкувати та берегти те, що зроблено для нас. Щоб не було прикро і сумно бачити, як недбальство нищить наполегливу працю креативних людей. Тому шануйте та поважайте здобутки нашої величезної КПІшної родини. Адже завжди доброта і порядність будуть у тренді. І тоді, придивляючись до наших вчинків, ми будемо отримувати потенціал для здобуття найкращих результатів.

Команда "KPIrelax"

Дата події