Українські призери Міжнародного конкурсу Intel ISEF зустрілися в КПІ зі своїми однолітками

16 травня 2014 року в місті Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США). було підбито підсумки Міжнародного конкурсу Intel ISEF (International Science and Engineering Fair). Цього року участь у фіналі конкурсу взяло більше 1700 переможців і призерів національних етапів.

За рішенням журі конкурсу науково-технічної творчості для школярів Intel-Техно Україна, національний фінал якого проходив у НТУУ «КПІ», це право отримали три індивідуальні проекти: «Субдиференціал функції комплексної змінної» (автор Олександр Титов, Навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей» № 3 ім. А. С. Макаренка, АР Крим); «Розробка тривимірного навчального світу з елементами соціальної мережі – STUDYWORLD») (автор Віктор Дорохін, Алуштинська загальноосвітня школа I-III ст. № 2, АР Крим) та «Отримання власностворених голографічних 3D зображень, маніпулювання ними за допомогою жестів» (автор Олександр Лойко, гімназія № 48, м. Київ)

Хлопці зацікавили міжнародне журі своїми роботами, за що і були удостоєні призових місць: Олександр Титов посів третє місце в категорії «Математика», а Олександр Лойко отримав спеціальну нагороду – премію від компанії – найбільшого в світі реєстратора доменних імен GoDaddy. 20 травня в Державному політехнічному музеї при НТУУ «КПІ» призери всесвітнього фіналу Міжнародного конкурсу Intel ISEF зустрілися зі своїми однолітками – членами Малої академії наук і поділилися з ними секретами успіху та враженнями від поїздки до Сполучених Штатів Америки та участі в фіналі.