Студентка 1-го курсу ФІОТ Ольга Боровик виборола срібло на міжнародній виставці винахідників INOVA 2021, яка проходила 13–16 жовтня цього року в Заґребі (Хорватія).

Ольга представила роботу «Лінза зі змінними оптичними характеристиками».

Винахід являє собою дві пружні плівки, відстань між якими заповнена гліцерином. У роботі виведена формула залежності оптичної сили від зміненого об’єму й навпаки.

«Виставка офлайн — це незабутні враження та досвід, нові можливості, нові знайомства й враження. Неймовірно наснажлива подорож», — коментує досвід участі в конкурсі студентка.

У навчанні на ФІОТ для Ольги найважливішою є допомога викладачів. «Усе пояснять по другому-третьому колу, аби тільки було зрозуміло. Багато цікавих нових предметів і чудовий викладацький колектив», — розповідає Ольга про навчання в Київській політехніці.