КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав засоби індивідуального захисту від компанії-партнера Zhejiang Golden Egg Science and Technology. У складі гуманітарної допомоги: 40 тисяч одноразових медичних масок, 700 захисних респіраторів N-95 і 50 безконтактних термометрів. Кількість вантажу розрахували, виходячи з потреб університету.

«Нині загострилася ситуація у КПІ через другу хвилю захворювання, і ми впевнені, що зможемо допомогти нашим партнерам», – коментує директор українського філіалу Zhejiang Golden Egg Science and Technology Ши Чао.

До передачі гуманітарної допомоги, окрім компанії, долучилися міжнародна організація Китайсько-український інститут аерокосмічних технологій та народний уряд міста Ханчжоу провінції Чжецзян.

«Таке об’єднання дало змогу зв’язатися з посольством, забезпечити цей вантаж, передати його та офіційно оформити», – розповідає регіональний представник компанії Zhejiang Golden Egg Science and Technology Богдан Андрущенко.