Результати ПЛР-тестів підтвердили 52 хворих курсанти ІСЗЗІ на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського зафіксували 22 липня. Після цього організували тестування курсантів.

«23 липня результати тестування підтвердили COVID-19 у 31 курсанта; 24 липня – ще в 30 осіб. Четверо студентів госпіталізували. Плануємо протестувати ще 86 студентів. Курсанти, в яких підтвердили діагноз, ізольовані на 3-му поверсі гуртожитку. Їх забезпечено триразовим харчуванням і всім необхідним», – розповідає перший заступник начальника ІСЗЗІ Олександр Васильєв.

За інформацією адміністрації Інституту, персонал та викладачі з курсантами не контактували, оскільки навчання проводили дистанційно.

Усі, хто на момент спалаху перебували в гуртожитку, ізольовані. Біля 12-го гуртожитку патрулює поліція.

На сьогодні в гуртожитку провели повну дезінфекцію приміщень. Установили постійний медичний нагляд за особовим складом.

Курсанти, в яких діагноз не підтвердили, перебувають на самоізоляції в санаторії-профілакторії студмістечка.