День ІЕЕ 2014

Цього року Інститут енергозбереження та енергоменджменту НТУУ "КПІ", колишній гірничо-технічний факультет, святкував своє 68-річчя. В День факультету та напередодні професійного свята – Дня енергетика, викладачів привітали студенти та депутат  Київради Руслан Петрович Кисіль.

"Я пишаюся тим, що є випускником НТУУ "КПІ". Впевнений, професія, яку здобувають сьогодні студенти в Інституті енергозбереження та енергоменджменту, необхідна і вкрай актуальна для нашої країни. Не випадково кажуть, що навчитися можна лише тому, що любиш. Бажаю кожному любити свою професію і досягнути в ній успіхів", – наголосив у своєму привітанні Руслан Петрович.

Також за активну громадянську позицію та особистий внесок у розвиток КПІ студентам Інституту енергозбереження та енергоменеджменту було вручено нагороди від народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутата  Київради Руслана Кисіля.

Студенти-організатори створили найсприятливіші умови для якісного відпочинку. "Ми старались як могли, ходили на репетиції вихідними та повторювали фінальний номер більше сотні разів, і все для того, щоб об'єднати студентів ІЕЕ, адже тільки спільна праця може згуртувати і допомогти відчути себе членом великої родини", – зазначила студентка І курсу, групи ОЗ-41 Катерина Ізвекова.

Загалом усі залишились задоволені, ІЕЕшні гурти порадували всіх лірикою, театральні постановки – гумором, а фінальний танець зарядив енергією та позитивом.

Олександр Бичківський, студент 6-го курсу ІЕЕ