Запрошує радіоаматорський клуб ”Політехнік”  НТУУ  “КПІ”

Радіоклуб «Політехнік», членами якого  є студенти, викладачі та співробітники КПІ, студенти ВНЗ Києва, які у вільний час займаються улюбленою справою – аматорським радіо, запрошує до свого колективу всіх бажаючих займатися аматорським радіо, а також молодь України, яка після закінчення школи бажає навчатися в НТУУ «КПІ»,  Інституті енергозбереження та енергоменеджменту,  отримуючи  такі чудові та потрібні нашій країні професії.

Зробивши свій усвідомлений вибір на користь найкращого технічного ВНЗ України – НТУУ “КПІ” та прийшовши  до приймальної комісії нашого університету здавати документи для навчання на вибраний Вами факультет,   не забудьте зайти в кімнату № 125  і запитати, як потрапити до радіоклубу “Політехнік” НТУУ  “КПІ”. Ми чекаємо на вас!  Welcome ! 

Наша адреса: 03056, м. Київ, вул. Борщагівська 115, корпус №22, Інститут енергозбереження та енергоменеджменту,  7 поверх, кім. 708.

Тел.: 204-99-24, 050-380-95-78

Проїзд: метро “КПІ”, швидкісні трамваї  №№  1 або 3,  маршрутки  411, 433, 442, 820   ( зупинка  –  вул. Польова (Янгеля).  

З повагою та найкращими побажаннями,

  • В.о. директора ІЕЕ В.В. Прокопенко,
  • Керівник радіоклубу “Політехнік”  з 1979 року , майстер спорту, UX0UN, М.І. Сергієнко
  • Заступник керівника клубу   з технічного напрямку,         В.Г.Смоляр