Ви є тут

Майбутнім студентам. Дорогі друзі!


Майбутнім студентам. Дорогі друзі!

Ви стоїте на порозі самостійного життя. Це час вибору майбутньої професії, час прийняття рішення щодо подальшої долі.

Якщо ви цікавитеся розвитком техніки і технологій, якщо вас приваблює наука і романтика пізнання, якщо ви хотіли б бачити себе творцем нової техніки – вам варто подумати про навчання в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Історія КПІ налічує сто дев'ятнадцять років. Біля джерел його створення і утвердження як одного з провідних вишів країни стояли видатні вчені свого часу. Серед них перший ректор КПІ, визначний фахівець у галузі механіки і опору матеріалів, голова Південноросійського товариства технологів Віктор Кирпичов, видатний учений у галузі органічної хімії Михайло Коновалов, фундатор вітчизняної школи паротурбінобудування Олександр Радціг, відомий фахівець у галузі різання металів і, водночас, визнаний авторитет у питаннях млинарства і борошномельних технологій Костянтин Зворикін, видатний учений та інженер-мостобудівник Євген Патон, всесвітньо відомий учений у сфері прикладної механіки та опору матеріалів Степан Тимошенко і багато-багато інших. Саме вони в надзвичайно короткий термін так поставили навчальну і наукову роботу в Київській політехніці, що голова першої комісії по випуску студентів КПІ, видатний учений свого часу Дмитро Менделєєв відгукнувся про рівень підготовки у ньому як про найкращий з-поміж відомих йому навчальних закладів.

 Нині КПІ імені Ігоря Сікорського з року в рік займає перші позиції в рейтингах українських ВНЗ. Він є потужним науково-освітнім, інноваційним, культурним, молодіжним центром нашої країни.

В університеті проводиться копітка робота зі збереження і примноження славних традицій минулого, розвитку вітчизняних освітніх та наукових шкіл, формування сучасної молоді не тільки як фахівців своєї справи, але й як людей з великої літери, патріотів, будівничих своєї Вітчизни. Історія і сьогодення КПІ нерозривно пов'язані з розвитком технічної думки на теренах сучасної України, а його майбутнє – це, без перебільшення, передумова успішного забезпечення науково-технічної компоненти поступу нашої держави у ХХІ столітті.

Зробити ваш вибір свідомим допоможе цей випуск університетської газети. У ньому ви знайдете не лише інформацію про напрями навчання в одному з найвідоміших вищих навчальних закладів України та умови вступу до нього, але й про студентське життя в КПІ, про можливості займатися науковими дослідженнями, про спорт в університеті і організацію студентського дозвілля тощо.

Зі щирою повагою до кожного з вас

Михайло Згуровський,
ректор КПІ імені Ігоря Сікорського, академік НАН України

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій