Cемінар проекту EWENT

6-7 лютого 2013 року в нашому університеті відбувся семінар проекту EWENT програми Європейського Союзу Erasmus Mundus, присвячений підведенню підсумків відбору учасників проекту на другий етап.

Проект Ewent: перші враження учасників

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» бере участь у проекті EWENT програми Європейського Союзу ERASMUS MUNDUS, який триватиме до 2015 року (дивись сайт проекту ewent.kpi.ua, ewent.meil.pw.edsu.pl).

[сайт] EWENT

EWENT програму можна розглядати як елемент загальноєвропейського співробітництва та партнерства Європейського Союзу та Південно-Східних університетів Європи. Проект був обраний Erasmus Mundus Дія II, який управляється стипендіальною програмою та фінансується Європейською комісією.

Успішна співпраця університетів-побратимів

Підсумовуючи наприкінці року свою діяльність у контексті партнерства та співпраці між НТУУ "КПІ" та Варшавською політехнікою, згадуєш найяскравіші події, серед яких – участь КПІ у міжнародному проекті EWENT (East-West European Network on higher Technical education), який реалізується в рамках пр

Перший етап проекту EWENT програми Erasmus Mundus

Наш університет з 2012 року є учасником проекту East-West European Network on higher Technical education (EWENT), який фінансується Європейською комісією за програмою Erasmus Mundus – програмою мобільності у сфері вищої освіти.

Підписка на EWENT