Другий цикл навчальних курсів по роботі в ЄДЕБО

В НТУУ «КПІ» завершилося навчання працівників вищих навчальних закладів, які працюють в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (далі – ЄДЕБО). Курси підвищення кваліфікації для них проводило Державне підприємство «Інфоресурс».

Представникам вишів було прочитано інформаційно-практичний (навчальний) курсу по роботі в ЄДЕБО адміністраторів та операторів навчального закладу. Участь у навчанні взяли 110 осіб з усіх регіонів України.

Основну увагу організатори приділили порядку внесення до ЄДЕБО загальної інформації про навчальний заклад, даних щодо вступу на навчання, проведення навчального процесу, замовлення та видачі документів про освіту, студентських квитків. Розглядалися як оновлені основні, так й нові модулі ЄДЕБО. Для закріплення знань і навичок після теоретичної частини слухачі виконали практичні завдання на комп’ютерах.

За результатами навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації по роботі в ЄДЕБО.
У подальшому адміністратори вищих навчальних закладів проводитимуть заняття з підпорядкованими їм користувачами.

Програму Курсу розміщено на сайті ДП «Інфоресурс» (http://www.inforesurs.gov.ua/kurs.html), Навчальну презентацію Курсу – в ЄДЕБО у категорії «Завантаження інформації». Їх використання дозволяється у некомерційних цілях у межах вищого навчального закладу.

ДП «Інфоресурс» планує провести наступний цикл навчання за цим курсом перед вступною кампанією 2015 року.