Адреса: м. Київ, проспект Перемоги 37, НТУУ"КПІ", корпус 6, офіс 235
Tелефон: 068-373-26-27
e-mail: lyushenkol[at]gmail.com
Cайт: http://www.cisco.ua

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" став першим навчальним закладом не лише України, але й країн СНД, в якому світовий лідер у сфері мережевих технологій – компанія Cisco – відкрила Інститут підприємництва Cisco.

Інститут підприємництва Cisco – це глобальна неприбуткова соціально-освітня програма становлення підприємницьких ресурсів, спрямована на розвиток сектору малого і середнього бізнесу та підвищення управлінської культури великих компаній. Завданням Інституту підприємництва Cisco є зміцнення духу підприємництва, збільшення кількості робочих місць та сприяння економічному зростанню у всьому світі.

Ключовим напрямком діяльності Інституту при НТУУ «КПІ» є проведення бізнес-тренінгів для співробітників та студентів НТУУ « КПІ» за декількома напрямками, що включають відкриття і розширення власного бізнесу, управління бізнес-процесами компаній, використання технологій для особистого та корпоративного розвитку. Подібні Інститути вже функціонують на базі провідних освітніх закладів Польщі, Угорщини, Туреччини, Сербії, Македонії, Чілі, Мексики, Саудівської Аравії та ряду інших країн.

В рамках програми Інституту компанія Cisco створила низку семінарів із використанням мультимедійного бізнес-контенту з різноманіття провідних джерел, включаючи Стенфордський та Корнельський університети та корпорацію «My Own Business, Inc». Семінари розкривають питання започаткування, зростання бізнесу і впровадження технологій для бізнесу та збагачуються за допомогою досвіду місцевих успішних підприємців та бізнес-інструкторів. Cisco проводить такі семінари через мережу Інститутів, в яких відбувається очне навчання. Якщо учасники не мають змоги персонально відвідувати семінари, вони можуть брати участь дистанційно через загальнодоступне джерело, веб-базу та мультимедійну базу.

Інститут підприємництва Cisco при НТУУ КПІ є сертифікованим Інститутом, який проводить курси і тренінги за такими основними напрямками:

  • Заснування власного бізнесу
  • Розширення бізнесу
  • Основи управління iExec (управління бізнес-процесами)

Інститут нараховує значну колекцію ресурсів, ідей, консультацій, людей, що допомагають студенту, підприємцю, керівнику досягти успіху. Навчальні матеріали Інституту включають:

  • Семінари. Онлайн або для аудиторної роботи. Адаптовані навчальні лекції, що допоможуть відкрити власний бізнес, успішно керувати та збільшувати вже існуючий бізнес чи покращити професійні навички.
  • Відео-матеріали. Сотні корисних відеозаписів на онлайн-ресурсах, що включають case studies, практичні матеріали та багато корисних порад.
  • Моделювання. Ресурс віртуального, надійного досвіду на основі бізнес-симуляторів. Реалістичне, захоплююче та ефективне навчання.

Веб-база підприємництва. Центральне джерело різноманітної інформації та ресурсів. Інтернет-оаза підприємництва пропонує все найкраще в світі бізнесу, зібране в одному місці.

Кожен базовий курс триває 72 академічні години. Після успішного завершення курсу випускники отримують сертифікат Інституту підприємництва Cisco про засвоєння обраного курсу та свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації за напрямком «Менеджмент організації» (спільно з Інститутом бізнесу Міжнародного Університету Фінансів). Заявки на проведення підготовки та перепідготовки спеціалістів і навчання початківців приймаються від юридичних та фізичних осіб.

Про компанію Cisco

Cisco – світовий лідер у сфері мережевих технологій, які змінюють засоби спілкування, співпраці та навчання. Інформація про рішення, технології та поточну діяльність компанії публікується на сайтах http://www.cisco.ua і http://www.cisco.com.