Ви є тут

Літнє оздоровлення 2018


Літнє оздоровлення 2018

Вже розпочалася пора канікул і відпусток. Щоб провести цей час максимально ефективно й корисно, радимо подбати про місце свого відпочинку. КПІ ім. Ігоря Сікорського надає студентам, викладачам, співробітникам та їх рідним прекрасну можливість відпочити і оздоровитися на власних базах відпочинку.

Для співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Продаж путівок для співробітників університету, членів їх родини (чоловік, дружина, дитина чи онука шкільного віку), аспірантів та докторантів відбувається у корпусі №1, приміщенні ПриватБанку, при вході двері ліворуч.

Графік роботи: 10:00-13:00, 14:00-16:30

При собі потрібно мати:

Заява (бланки на місці);
довідка про відпустку (у відділі кадрів);
заява на здешевлення для дітей та онуків (бланк на місці);
копія паспортів (для осіб,які їдуть);
копія свідоцтва про народження (для дітей та онуків).

Для студентів «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та інших ВНЗ

придбати путівки онлайн на сайті: https://relax.hub.kpi.ua/

Після оплати роздруковану квитанцію пред’явити при заселенні.

Якщо Ви оплатили але не отримали квитанцію звертатись за телефоном +38 (050) 022 1296

Також продаж путівок відбувається у корпусі №1, приміщенні ПриватБанку, при вході двері ліворуч.

Графік роботи: 10:00-13:00, 14:00-16:45.

При собі потрібно мати:
— паспорт;
— студентський квиток (або заліковку книжку);
— кошти.

Команда "KPIrelax"

Оздоровчий комплекс "Маяк"

Пансіонат "Маяк" розташований на березі Чорного моря в селищі Лазурне Скадовського району Херсонської області (90 кілометрів від м. Херсон). Чисте море, яскраве сонце, піщані пляжі чекають на відпускників. Відпочивальники проживатимуть у 6-поверховому корпусі, який знаходиться за 100 м від берега моря, в кімнатах на дві-три особи з усіма вигодами. Корпус з'єднано критим переходом з їдальнею на 500 посадочних місць.

Відпочивальники забезпечуватимуться триразовим харчуванням. До їх послуг різноманітні культурні заходи – кіно, концерти, дискотеки. Облаштовано спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол, є необхідний спортінвентар.

З 15 червня по 4 липня оздоровчий комплекс працює у форматі вихідного дня. Після 4 липня база відновлює роботу у штатному режимі і оздоровлюватиме власників путівок.

Бази відпочинку "Політехнік" та "Сосновий" радують відвідувачів протягом цілого року у форматі вихідного дня. Це прекрасні місця для заміського відпочинку в оточенні вічнозелених сосен. Розміреність, свіже хвойне повітря, пташині переливи приваблюють сюди людей старшого віку. На території таборів є доглянутий пляж, спеціально відведені місця для пікніка і створені самою природою умови для шанувальників рибалки.

Спортивно-оздоровчий табір "Політехнік"

Спортивно-оздоровчий табір "Політехнік" розташований у мальовничому куточку біля с. Глібовка на березі Київського моря. Під зеленим шатром соснового лісу розмістилися цегляні триповерхові спальні корпуси, їдальня, адміністративна будівля. База відпочинку щорічно оновлюється та упорядковується.

Військово-студентський спортивний оздоровчий табір "Сосновий"

Табір відпочинку "Сосновий" знаходиться на березі Дніпра, у м. Українка Київської обл. Табір відкритий у серпні 1957 р., відновив роботу в 2008 р. До послуг політехніків тут чотири теплі затишні стаціонарні корпуси з білої цегли (три – для відпочивальників, один – для обслуговуючого персоналу, медпункту та інших служб), їдальня на 200 місць, центр дозвілля, спортивні майданчики. Номери в корпусах на 2-3 особи з санвузлом, холодною та гарячою водою.

Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус»

Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус» розташований у Івано-Франківській обл., Надвірнянського району, смт. Ворохта 10-й км. у притулку «Чорногора» на кордоні Карпатського національного парку, неподалік вершини Говерла. Студентський табір "Глобус" - відкритий у 1994 році.

На території бази є спортивні майданчики для футболу та волейболу, тенісний стіл, "кострище" – місце, де перед або після походів збираються їх учасники, щоб душевно посидіти з гітарою та поділитися спогадами і цікавими моментами своїх подорожей.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій