[з 15.05.2019] Бронювання путівок на літнє оздоровлення 2019

Вже зовсім скоро розпочнеться пора канікул і відпусток. Щоб провести цей час максимально ефективно й корисно, радимо подбати про місце свого відпочинку. КПІ ім.Ігоря Сікорського надає студентам, викладачам, співробітникам та їх рідним прекрасну можливість відпочити і оздоровитися на власних базах відпочинку.

Бронювання та продаж путівок до баз відпочинку університету буде відбуватись з 15 травня 2019 року 1 корпус (МУФ) каб. 6-1

Докладна інформація:
1. Бронювання та продаж путівок
2. Усе про путівки

Команда "KPIrelax"

Оздоровчий комплекс "Маяк"

Пансіонат "Маяк" розташований на березі Чорного моря в селищі Лазурне Скадовського району Херсонської області (90 кілометрів від м. Херсон). Чисте море, яскраве сонце, піщані пляжі чекають на відпускників. Відпочивальники проживатимуть у 6-поверховому корпусі, який знаходиться за 100 м від берега моря, в кімнатах на дві-три особи з усіма вигодами. Корпус з'єднано критим переходом з їдальнею на 500 посадочних місць.

Відпочивальники забезпечуватимуться триразовим харчуванням. До їх послуг різноманітні культурні заходи – кіно, концерти, дискотеки. Облаштовано спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол, є необхідний спортінвентар.

З 15 червня по 4 липня оздоровчий комплекс працює у форматі вихідного дня. Після 4 липня база відновлює роботу у штатному режимі і оздоровлюватиме власників путівок.

Бази відпочинку "Політехнік" та "Сосновий" радують відвідувачів протягом цілого року у форматі вихідного дня. Це прекрасні місця для заміського відпочинку в оточенні вічнозелених сосен. Розміреність, свіже хвойне повітря, пташині переливи приваблюють сюди людей старшого віку. На території таборів є доглянутий пляж, спеціально відведені місця для пікніка і створені самою природою умови для шанувальників рибалки.

Спортивно-оздоровчий табір "Політехнік"

Спортивно-оздоровчий табір "Політехнік" розташований у мальовничому куточку біля с. Глібовка на березі Київського моря. Під зеленим шатром соснового лісу розмістилися цегляні триповерхові спальні корпуси, їдальня, адміністративна будівля. База відпочинку щорічно оновлюється та упорядковується.

Військово-студентський спортивний оздоровчий табір "Сосновий"

Табір відпочинку "Сосновий" знаходиться на березі Дніпра, у м. Українка Київської обл. Табір відкритий у серпні 1957 р., відновив роботу в 2008 р. До послуг політехніків тут чотири теплі затишні стаціонарні корпуси з білої цегли (три – для відпочивальників, один – для обслуговуючого персоналу, медпункту та інших служб), їдальня на 200 місць, центр дозвілля, спортивні майданчики. Номери в корпусах на 2-3 особи з санвузлом, холодною та гарячою водою.

Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус»

Студентський гірсько-спортивний оздоровчий табір «Глобус» розташований у Івано-Франківській обл., Надвірнянського району, смт. Ворохта 10-й км. у притулку «Чорногора» на кордоні Карпатського національного парку, неподалік вершини Говерла. Студентський табір "Глобус" - відкритий у 1994 році.

На території бази є спортивні майданчики для футболу та волейболу, тенісний стіл, "кострище" – місце, де перед або після походів збираються їх учасники, щоб душевно посидіти з гітарою та поділитися спогадами і цікавими моментами своїх подорожей.