Ви є тут

Поведінка студентівЧи повинен студент знаходитись в приміщеннях університету без головного убору? Чи має право студент під час занять жувати гумку і користуватися мобільним зв'язком? 3.Чому в розділах "Дисциплінарні правила, які діють в НТУУ "КПІ" і "Права та обов'язки осіб, які навчаються в НТУУ "КПІ" нічого про це не написано?

Згідно ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В НТУУ "КПІ" студент зобов’язаний дотримуватися ... моральних, етичних норм.

Ваші запитання стосуються саме етичних норм та ділової етики. Перерахувати усі можливі порушення неможливо - це мали зробити в дитинстві батьки. Щодо конкретних зауважень.

  • Особа чоловічої статі має зняти головний убор в приміщенні установ (за виключенням медичних показань - онкологічні хвороби). Це також обумовлено християнськими традиціями.
  • Рефлекторні дії дорослою людиною мають контролюватися (жування, сякання, позіхання, чмихання та інше). Відмова від гумки також обумовлена медичними показаннями - під час жування кров відтікає від мозку до жувальних м''язів та інших органів щелепно-лицьової області. Звідси постійне погіршення уваги і пам''яті, неможливість зосередитися, і взяти себе в руки.
  • Мобільні телефони, смартфони, інші технічні пристрої не тільки продукують шум, який заважає проведенню занять, що порушує права викладача та інших студентів. Вони також можуть бути джерелом недозволених матеріалів.


    Зауважте, що "При виявленні факту використання студентом недозволених матеріалів викладач має право припинити складання екзамену (заліку) студентом і виставити незадовільну оцінку". При порушенні студентом встановлених правил внутрішнього розпорядку або етичних норм поведінки на екзамені викладач має право усунути його від складання екзамену з позначкою "усунений" в екзаменаційній відомості та зазначити причини у доповідній на ім’я декана (директора інституту).
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій