Візит делегації Турецької Республіки

У нашому університеті навчається 250 студентів з Туреччини. Навчанням турецьких громадян за кордоном опікується Рада Турецької Республіки з питань вищої освіти. Представники цієї Ради, зокрема відвідують закордонні навчальні заклади, де навчаються турецькі студенти, знайомляться з цими ВНЗ, оцінюють перспективи розвитку співпраці.

28 вересня 2009 р. наш університет відвідала делегація Турецької Республіки, до складу якої входили: заступник голови Ради Турецької Республіки з питань вищої освіти проф. Іззета Озгенча, члени виконавчого комітету д-р Акта Сарач і проф. Дурмуш Гюнай, директор Департаменту нострифікації Хюлья Пішіріджі, Третій секретар Посольства Турецької Республіки в Україні Енес Льоль (на фото).

Делегацію приймали перший проректор НТУУ «КПІ» Ю.І.Якименко, проректор з міжнародних зв’язків С.І.Сидоренко, проректор з науково-педагогічної роботи (навчально-виховна робота) Г.Б.Варламов, керівник управління міжнародних зв’язків Б. А.Циганок, декан міжнародного факультету Г.Г.Власюк.

Під час зустрічі були обговорені питання підготовки турецьких студентів, що навчаються в НТУУ «КПІ».

Гостей ознайомили з інфраструктурою НТУУ «КПІ», зокрема з галереєю видатних учених – засновників всесвітньовідомих науково-педагогічних шкіл, життя і діяльність яких були пов’язані з НТУУ «КПІ», галерею студентів – чемпіонів світу і Європи з математики, інформатики, фізики; лабораторією механотроніки ММІ. Відбулася також зустріч делегації Турецької Республіки з турецькими студентами, що навчаються в нашому університеті.

Інф. «КПІ»