8 вересня 2009 року наш університет відвідала з ознайомчим візитом делегація компанії Джеппсен (Jeppesen), яку очолював директор департаменту перспективних розробок Єнс Шефіле. До складу делегації входили директор українського представництва компанії Олександр Прохорчук, головний спеціаліст департаменту зі створення архітектури програмного забезпечення Марк Лаунер та головний програміст департаменту Олександр Корольов.

Створена 75 років тому компанія Джеппсен є підрозділом компанії Боїнг і займає лідерські позиції у світі в галузі створення засобів електронної картографії для авіації, морського та річкового флотів.

Відбулася зустріч делегації в ректораті та на факультеті авіаційних і космічних систем, де її приймали декан ФАКС, завідувач кафедри приладів та систем керування літальними апаратами проф. О.Збруцький, заступники декана доц. В.Зінченко і доц. Ю.Бобков, заступники завідувачів кафедр проф. В.Губар і проф. Н.Яремчук.

У ході зустрічі були обговорені перспективи співпраці університету і факультету та компанії Джеппсен. Зокрема, були розглянуті питання підтримки компанією Джеппсен стажування наших студентів в компанії; підготовки та захисту магістерських робіт та кандидатських дисертацій за тематикою компанії; стажування студентів в університетах США, Німеччини та Росії, з якими компанія Джеппсен має підписані угоди про співпрацю, з можливістю отримання в них магістерського диплома; виконання спільних науково-дослідних робіт за різними напрямками в рамках проектів компанії Джеппсен та Європейського Союзу.

За інф. ФАКС

Дата події