Ви є тут

Політехнічна співоча вулиця [міжвузівський пісенний марафон]


2009.05.20 Міжвузівський пісенний марафон «Політехнічна співоча вулиця»

20 травня у дощову середу на концертному майданчику між 14 та 15 корп. по вул. Політехнічній відбулось незвичайне дійство: міжвузівський пісенний марафон «Політехнічна співоча вулиця». Організаторами виступили департамент навчально-виховної роботи, Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ» та галерея-клуб ЕХО («Енергія Художнього Образу»).

Марафон проводився під гаслом «за здоровий спосіб життя», паралельно проходили соціальні акції «АнтиСНІД» та «Антитютюн».

Учасниками марафону стали студенти-переможці фестивалів авторської пісні з Київської політехніки, Національного авіаційного університету, Музичного училища ім.Глієра, Київського національного університету технології та дизайну, Національного університету ім. Т.Шевченка, а завдяки старанням художнього керівника, заслуженого працівника культури КПІ Володимира Пушкіна у програмі також взяли участь відомі київські барди та письменники.

«Політехнічна співоча вулиця» відкрила цикл марафонів, присвячених проблемам молоді. Даний захід унікальний тим, що проводиться під відкритим небом. Охочих послухати авторську пісню вистачало, незважаючи на дощ, та й він сам, здається, затримався лише для того, щоб долучитися до цього пісенного дійства. Сподіватимемось, що виступи молодих виконавців звучатимуть на Політехнічній частіше.

Валерія Добривечір

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій