Перший заступник голови КМДА Денис Басс відвідав 20 травня Київську політехніку та виступив перед студентами і співробітниками з лекцією-бесідою “Як досягти успіху”. Чи не вперше за всю історію зали засі­дань Вченої ради там працювала ка­мера-кран, що ритмічно сканувала простір, гіпнотизуючи глядачів, та численні софіти, що засліплювали чи не половину із присутніх.

Випускник НТУУ “КПІ” 2000 ро­ку Д.Басс досяг значних успіхів у житті, зробив стрімку кар'єру спочатку в бізнесі, а потім і на державній службі. Упродовж години гість розповідав, як молодим амбітним людям правильно вибудувати кар'єру: бути вірним своїй мрії, вірити, що задуманого вдасться досягти, брати приклад з успішних людей. Для цього складати детальний план-графік на кожний день, працювати з повною самовіддачею, але займатися справою, яка до душі, постійно фіксуючи свої досягнення і набуваючи досвіду.

Далі наведемо кілька тез, озвучених Денисом Яковичем. Успішна людина, на думку Д.Басса, повинна мати мрію , реалізовану в роботу , яка дає конкретні результати. До людей – колег та оточуючих варто ставитися так, як хо­тіли б, щоб вони ставилися до вас: ввічливо, уважно, визнаючи свою неправоту, надаючи шанс людям, з якими працюєш, і зростаючи разом із ними.

У колективі завжди є лідер , лі­дерські якості – дар Божий. Для під­леглих, які мають періодично звітувати, повинні бути чітко прописані інструкції. До керівництва слід ставитися лояльно і намагатися потрапити в поле їхнього зору. Є результат – це означає, що працівник чогось досяг, має заробіток. Як правило, не запитують, як цього досягли, дивляться на результат. При прийнятті рішення потрібно враховувати ризики. Реалізацію проекту можна починати тільки мінімізувавши ризики.

Людині, яка прагне успіху, притаманна цілісність (здатність проявляти рішучість у відповідальні моменти та побороти внутрішній страх). Профе­сіонал має володіти інформацією у сфері своєї діяльності (зокрема зі ЗМІ): незначні відомості можуть наштовхнути на перспективну ідею. У роботі варто керуватися принципами справедливості – чесності, порядності, щирості й співчуття, завжди діяти в рамках закону.

“У людині закладено багато талантів, – підсумував гість, – шкода, коли вона не відбулася”. А потім ще майже годину Денис Якович відповідав на запитання студентів. Зустріччю залишилися задоволені обидві строни. Можливо, хтось із політехніків навіть задумався про кар'єру держслуж­бовця.

Н.Вдовенко, Фото з порталу http://www.kmv.gov.ua

Дата події