Ви є тут

Крилате фото 2009 - вітаємо переможців


2009. Конкурс «Крилате фото»

Якось ми, студенти ФАКСу надумали провести фотоконкурс. Зібралися, обговорили, вирішили організаційні питання і стартували. Конкурс нарекли «Крилате фото» (а як ще на авіаційному факультеті?). Запропонували 4 тематики: «Авіація», «Спорт», «Почуття», «Вільна тема». Запросили до журі професіоналів: головного редактора журналу «Photographer» Євгена Зубенка, фотокореспондента агентства УКРІНФОРМ, члена спілки фотохудожників України Володимира Фаліна і фотографа газети «БІЗНЕС» Геннадія Мінченка.

Проводився конкурс у двох форматах: у «паперовому», коли учасники приносили нам надруковані знімки, і у формі Інтернет-голосування. Коли ми почали отримувати роботи, то зрозуміли, яким масштабним став наш конкурс. Фотографії приходили з усього Києва, багатьох міст України і навіть з Москви.

Слід сказати, що створення виставки з 261-ої роботи виявилося справою тривалою і нелегкою. Кілька днів витратили на наклеювання фотографій.

Виставка проходила в нашому 28 корпусі на 1-му та 2-му поверхах. Було приємно спостерігати, як люди (знайомі й незнайомі) з цікавістю ходять від стенду до стенду і розглядають роботи, обговорюють їх між собою.

І ось 13-го квітня, в День ФАКСу, в залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» були оголошені результати:

«Авіація»

 1. Андрій Волошко (Київ);
 2. Ірина Томашевич (Москва);
 3. Лев Коршевнюк (Київ, ФАКС);

Приз глядацьких симпатій: Ірина Томашевич (Москва).

«Спорт»

 1. Юлія Бурлаченко та Олег Матвєєв (Київ);
 2. Лідія Суслова (Київ);
 3. Анастасія Васенко (Київ).

Приз глядацьких симпатій: Лідія Суслова (Київ).

«Почуття»

 1. Ростислав Хома (Київ, ФАКС);
 2. Андрій Нікітенко (Київ);
 3. Олена Булигіна (Київ, ФАКС).

Приз глядацьких симпатій: Анна Діденко (Київ).

«Вільна тема»

 1. Юрій Наумович (Луцьк);
 2. Андрій Нікітенко (Київ);
 3. Антон Феоктистов (Київ, ФАКС).

Приз глядацьких симпатій: Катерина Тернова (Київ).

Переможці в кожній з тематик отримали призи у вигляді сертифікатів на друк 300, 200, 150 фотографій відповідно від нашого партнера Fotomag.com.ua.

Після завершення конкурсу ми порадились і вирішили – конкурс повинен бути щорічним! Суто студентських конкурсів фотографії немає. От ми і виправимо цю несправедливість. У наступному році чекаємо всіх бажаючих!

Катерина Третяк, член профбюро ФАКС

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій