Ви є тут

Успіх хіміків у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2009


2009. 5 робіт з ХТФ завоювали призові місця у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт

Студенти хіміко-технологічного факультету НТУУ “КПІ” щороку беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт.

Цього року на фінальний тур конкурсу студентських робіт з ХТФ було направлено 7 робіт – переможців І туру. До участі у ІІ турі було запрошено авторів 6 робіт.

Конкурс проводився у трьох галузях: “Хімічні науки” (місце проведення – Дніпропетровський національний університет), “Хімічна технологія та інженерія” (місце проведення – Донецький національний технічний університет), “Екологія та охорона навколишнього середовища” (місце проведення – Одеський державний екологічний університет). Оцінювалися конкурсна робота, доповідь, захист положень роботи.

Незважаючи на серйозну конкуренцію (у конкурсі брали участь студенти 79 ВНЗ України), 5 робіт з ХТФ завоювали призові місця.

У галузі “Хімічні науки” студентка О.Черенкова (гр. ХО-41) та аспірант О.Гайдай (кафедра ОХ і ТОР) отримали диплом І ступеня (науковий керівник – І.Левандовський), а студент Ю.Феденко (гр. ХН-42) отримав диплом III ступеня (науковий керівник – проф. І.М.Астрелін, кафедра ТНР та ЗХТ).

У галузі “Хімічна технологія та інженерія” аспірант І.Недобій (кафедра ХТКМ, науковий керівник – А.Д.Пєтухов) отримав диплом І ступеня, а студентка О.Самсоні-Тодорова (гр.ХН-41, науковий керівник – Н.А.Клименко-Мешкова) отримала диплом II ступеня. Була нагороджена грамотою робота випускниці 2008 р. О.Тупчій (кафедра ХТКС, науковий керівник – М.М.Племянніков).

У галузі “Екологія та охорона навколишнього середовища” диплом II ступеня отримала робота студента З.Малецького (гр. ХН-32, науковий керівник – Т.Є.Мітченко).

Бажаємо нашим студентам та аспірантам нових творчих звершень і нових перемог на конкурсах!

І.М.Астрелін, І.В.Лісовська

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій