Ви є тут

Олімпіада з БЖД [6-9 квітня 2009 у м.Суми]


2009.04.6-9 Всеукраїнська студентська олімпіада з «Безпеки життя і діяльності людини»

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життя і діяльності людини» відбувся 6-9 квітня у м.Суми. Київську політехніку на ній представляла команда з трьох студентів ІЕЕ: Костянтина Гури, гр.ОЕ-62, Інни Хніпель, гр.ОМ-62, Олега Безносенка, гр.ОА-62. Керівник команди – к.соц.н., доцент кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки А.В.Пятова.

За перемогу змагалися 117 учасників. Олімпіада проходила на базі Сумського державного університету у два тури. Перший розпочався 7 квітня, за 3 години студенти мали скласти тести (теоретична частина). Потім була екскурсія містом, а ввечері – дискотека! Наступного дня – ІІ тур: практична частина. Учасники, як на екзамені, витягали білет з описанням життєвої ситуації. Необхідно було надати першу долікарську допомогу, наприклад, у випадку, якщо у людини пошкоджено око чи зламана рука, зробити непрямий масаж серця, штучне дихання. Маніпуляції проводились на спеціальному манекені чи волонтері, який люб'язно прикидався хворим.

У середу, 9 квітня, пройшло урочисте підбиття підсумків. НТУУ «КПІ» не залишився без відзнаки: ІІІ місце серед студентів технічних університетів України здобув Олег Безносенко. Слід сказати, що протягом усіх змагань серед учасників панувала дружня атмосфера, ми перезнайомилися та здружилися, знайшли нових товаришів. Мешкали всі в санаторії «Сонячна галявина», за 15 км від міста, у величному лісі поблизу мальовничої річки.

Кілька слів до молодших колег: повірте, панове студенти, є сенс добре вчитися, брати участь в олімпіадах, громадському житті університету, боротися за честь свого навчального закладу. Про це свідчить і змагання, в якому ми взяли участь. Саме такі заходи роблять студентське життя різноманітним, цікавим, незабутнім. Не переймайтеся тільки навчанням, розвивайтеся всебічно. Так ви досягнете успіху!

Костянтин Гура, студент ІЕЕ, гр.ОЕ-62

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій