Виставка живопису Андрія Павловича Кулагіна та художньої студії при Центральному будинку офіцерів

25 лютого в картинній галереї ЦКМ відкрилася виставка живопису художника Андрія Павловича Кулагіна та художньої студії при Центральному будинку офіцерів, яку він очолює з 2005 року.

Це вже не перша наша зустріч з митцем. Два роки тому в картинній галереї Андрій Павлович представив твори філософського напряму, які залишили безліч незабутніх вражень та теплих відгуків відвідувачів виставки.

І от сьогодні стіни Центру культури і мистецтв прикрашають цікаві роботи з циклу “Фортеці та замки світу”, які художник творив під час подорожей. На картинах зображені фортеці Західної України, Одеси, Ізраїлю, Італії, Чехії. Твори різняться за настроєм, іноді й за манерою, але в них присутня мужня енергія і повнокровна життєрадісність, яка властива творчості цього майстра.

Працюючи зі своїми студійцями, Андрій Павлович намагається знайти, розкрити та розвинути здібності кожного свого учня, допомогти будь-якому виявленому ним таланту. І це з успіхом йому вдається, як результат – чудові, поетичні, теплі та щирі роботи учнів студії.

Андрій Павлович Кулагін з 14 років працював художником-оформлювачем. Під його керівництвом здійснено реставрацію пам'ятника архітектури 1702 року, костьолу Св. Анни в місті Тальне Черкаської області, художні розписи офісів і громадських споруд. Його дизайнерські рішення завжди вирізняються сміливістю думки й оригінальністю технологічних рішень.

Сьогодні картини художника знаходяться у приватних колекціях і галереях Австрії, Австралії, Великої Британії, Ватикану, Німеччини, Італії, Нідерландів, Польщі, США, Словаччини, Франції, Росії та України.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку Андрія Кулагіна та його студії, яка триватиме до 19 березня.

Інф. Картинної галереї